Opozita me 2 programe për zgjedhjet

30 Janar, 07:25

Programi ekonomik i prezantuar nga Partia Demokratike ditën e djeshme si dhe ajo e LSI-së disa ditë më parë kanë qenë temë e diskutimit mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Pa Protokoll’. Duke prekur disa prej pikave të prezantuara në të dy programet, eksperti i ekonomisë, Alban Zusi shprehet se janë përfshirë shumë aspekte të mira por ka dhe të tjera që mund të përmirësohen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha