Pa Protokoll/ Covid 19 kushtëzon mitingjet e fushatës

23 Janar, 07:28

Emisionin "Pa protokoll" me moderatore Anduela Ndreun mund ta ndiqni çdo të premte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv Deputetja e PS Blerina Gjylameti e ftuar në emisionin "Pa Protokoll" nw Report Tv ka deklaruar se qeveria i ka mbajtur premtimet e bëra ndaj popullit dhe këtë sipas saj e ka vërtetuar vota e qytetarëve. Ndërsa po diskutohet për fushatën përpara zgjedhjeve, ndonëse jemi në kohë pandemie, Gjylameti shtoi se PS e ka të përditshme angazhimin për të qenë pranë qytetarëve dhe kjo sipas saj nuk bëhet vetëm sepse jemi në fushatë.

Programe të tjera