Paralajmëron Boçi: Dhuna do të jetë pjesë e fushatës zgjedhore deri me 25 prill

19 Mars, 23:22

Përplasja në Ditën e Verës në Elbasan, mes militiantëve të PD dhe PS-së në prani të Lulzim Bashës dhe Edi Ramës, dhe sherri me grushte e një ditë me parë mes Luçiano Boçit dhe biznesmenit Gjergj Luca, sipas kandidatit të PD-së dhuna do të jetë pjesë e fushatës zgjedhore. Boçi deklaroi në emisionin ‘Pa Protokoll’ se situata është e agravuar, ndërsa u bën thirrje qytetarëve që me votën e tyre të japin verdiktin në 25 prill.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha