Pensionistja iu përvishet keq politikanëve: Për vota na lëpiheni e më pas tallni prapanicën,turp

18 Qershor, 09:34

Për situatën ekonomike u fol mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Por pjesa më e madhe e telefonuesve ishin pensionistë dhe shprehën gjithë shqetësimin e tyre për pensionet minimale. Një zonjë e tha troç se politikanët kur vjen puna për vota shkojnë e u lëpihen ndërsa më pas tallen me ta. Ajo merrte vetëm 76 mijë lekë të vjetra pension.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha