PERSONAZH/ Një ditë më Festim Bacllarin, efektivi i patrullës së Përgjithshme në Fier, 35 vite në ruajtje të rendit e sigurisë

9 Korrik 2022, 17:01 | Përditesimi i fundit: 2022-07-09 17:28:31

Ky është inspektor Festim Bacllari, një prej efektivëve të Policisë së Patrullës së Përgjithshme në Komisariatin e Policisë së Fierit. Me një karrierë të gjatë 35-vjeçare tek blutë, Bacllari u ka shërbyer me përkushtim dhe integritet qytetarëve.