Politika shqiptare dhe ekonomia në 2023 (9 janar 2023)

10 Janar, 06:57 | Përditesimi i fundit: 2023-01-12 23:29:15

TIRANË- Pedagogu Azmi Stringa sheh një vit 2023 që do të karakterizohet me një ngadalësim të rritjes ekonomike. I ftuar në emisionin ‘5 Pyetjet nga Babaramo’ në Report Tv, me gazetarin Ilir Babaramo, Stringa tha ky inflacion në rritje, ka gërryer shtresat më të varfra.

Të ftuar në emisionin ‘5 Pyetje nga Babaramo’, në Report Tv, deputetja e Partisë Socialiste, Klotilda Bushka dhe gazetari Bledian Koka, u përplasen në lidhje me kandidatin e socialistëve, kreun aktual të bashkisë së Tiranës Erion Veliajn.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha