Procedurat kur opozita dogji mandatet, Rama: Parlamenti s'u nxitua, bëri gjënë e duhur

31 Korrik 2020, 22:23

I pyetur nëse u nxitua parlamenti me procedurat para dy viteve kur opozita vendosi që të digjte mandatet, Edi Rama është i prerë në përgjigje. "Nuk u nxitua fare, u bë gjëja e duhur, se puna e sotme nuk dihet për nesër, kjo është deviza ime dhe e Gramoz Ruçit".

  •  

Programe të tjera