Programet e LSI e PD, eksperti i ekonomisë: Të hiqet fare taksa për pagat e qytetarëve! Spahiu: Edhe taksa 9% mund të dështojë

29 Janar, 22:37

Programi ekonomik i prezantuar nga Partia Demokratike ditën e djeshme si dhe ajo e LSI-së disa ditë më parë kanë qenë temë e diskutimit mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Pa Protokoll’. Duke prekur disa prej pikave të prezantuara në të dy programet, eksperti i ekonomisë, Alban Zusi shprehet se janë përfshirë shumë aspekte të mira por ka dhe të tjera që mund të përmirësohen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha