Propozimi i korçarit: Karantinë totale për 21 ditë dhe nga 100 mijë lekë çdo qytetari

4 Mars, 10:31

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Korça tha se situata e pandemisë është shqetësuese dhe kishte një propozim konkret kur sqaroi: Mbylleni çdo gjë për 21 ditë dhe paguani nga 100 mijë lekë për qytetarët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha