Protesta e Berishës, Bylykbashi në '5 pyetje': Treguam kush është opozita, për 8 vite inekzistente! Politikanëve i duhet 'Votingu' jo Vetingu

20 Dhjetor 2021, 22:09

I ftuar në emisionin "5 pyetje nga Babaramo", deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi foli rreth protestës së organizuar pasditen e kësaj të hënë nga Sali Berisha në kuadër të "Ballkanit të Hapur", duke cilësuar se kjo nismë është në kundërshtim me interesant e shqiptarëve dhe Kosovës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha