Protesta e Berishës, Salianji: Organizohet kundër qeverisë! Pëllumbi: Shprehje e mosdakordësisë për takimin BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë

21 Nëntor 2022, 22:35

Protesta e Sali Berishës më 6 dhjetor, ditën kur edhe do të mbahet samiti BE-Ballkani perëndimor në Tiranë, ka përplasur mbrëmjen e sotme deputetin e Partisë Demokratike Ervin Salianji dhe deputetin socialist Arben Pëllumbi, në emisionin ‘5 Pyetjet nga Babarama’ në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha