PS ‘ndez motorët’ për zgjedhjet 2025! Rama mbledh Asamblenë 5 orë me dyer të mbyllura, plani për reformimin e partisë: Duam fitore shembullore

11 Shkurt, 19:14

Report Tv dhe shqiptarja.com zbardhin detaje nga mbledhja e Asamblesë Kombëtare të PS-së ku u bë analiza e strukturave socialiste në qarqe. Rama kritik për preformancën e PS në bashkinë e Kavajës dhe të ish ministrave. Porosia: Mos kërkoni punësime në administratë