Qëndrimi stoik i mirditorit:Më ofruan vend pune për votën por sjam derr të shitem në pazarin Milotit

8 Maj, 10:43

Një zotëri nga Rrësheni u bë pjesë mëngjesin e sotëm e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Duke folur për shit-blerjen e votës zotëria tha se i kanë ofruar vend pune në këmbim të votës por ai sqaroi se: Unë nuk jam derr të shitëm në pazarin e Milotit. Votën do e shisja vetëm për miliona e mbylli ai bisedën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha