Qytetari bën analizë mbi analizën: ’Sa ka patur debat në Partinë e Punës aq ka në PD’

16 Korrik, 15:08

Një qytetar bën një analizë mbi atë së cfarë prodhoi mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD këtë të enjte. Ai bën një krahasim me kaluarën politike dhe është i mendimit se partia është vetëm në duart e një personi, ndërsa e konsideron Bashën më diktator se Enver Hoxha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha