Qytetari i rendit LIVE në emision, ja 3 gabimet që ka bërë Rama me Ilir Metën

2 Qershor, 11:27

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua se a duhet zgjedhur Presidenti direkt nga populli. Një zotëri duke folur në studio me moderatorin Andi Kapxhiu tha se më shumë i rëndësishëm është emri i atij që do bëhet kryetar shteti se sa mënyra e përzgjedhjes. Ai foli për Presidentin aktual duke renditur në emision edhe tre fajet apo gabimet që sipas tij ka bërë Edi Rama me Ilir Metën. Ju ftoj t’i ndiqni.

Programe të tjera

Shiko të gjitha