Rakacolli në 'Pa Protokoll': Kemi vdekshmërinë më të ulët në rajon! Institucionet e prekura nga COVID-19 nuk e ndalën shërbimin e tyre

10 Korrik 2020, 22:36

Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli foli për rritjen e numrave të të infektuarve me COVID-19 dhe agresivitetin e virusit, me shtimin e rasteve të viktimave në Shqipëri. E ftuar në emisionin "Pa Protokoll" në Report Tv, Rakacolli tha se Shqipëria ka numrin më të ulët të vdekshmërisë në rajon në lidhje me numrin e të infektuarve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha