Rama e cilësoi “kufomë” politike, ja si përgjigjet Kastriot Islami

6 Qershor, 07:22

Ish deputeti Kastriot Islami thotë se me Ramën ka dallime të dukshme në formim ndërsa kujtoi se kur ai ishte në PS, Edi Rama ndihej inferior dhe kishte komplekse ndaj tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha