Report TV -'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 16 Korrik 2021

16 Korrik, 12:35

Titujt e gazetave për sot, nga lista e kandidatëve për Këshillin Kombëtar në PD dhe debatet në kryesi për humbjen e zgjedhjeve, e deri tek Shqipëria gëzon me futbollin në Europë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha