Revolta e Spaçit. Feçorr Shehu do na digjte me napalm

14 Janar, 22:37

Historia e Nevruz Golkës, 17 vjeçarit që u arrestua në tentativë për tu arratisur nga Shqipëria, në nëntor të vitit 1963. Hetuesia speciale dhe torturat për 9 muaj rresht dhe gjyqi i vështirë, ku i ati kërkoi në sallën e gjyqit dënim me varje për të birin.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha