Rienergjizimi/ PS mbledh Asamblenë Kombëtare, Rama mbërrin në seli! Më 20 korrik thirret Kongresi

11 Qershor, 17:16 | Përditesimi i fundit: 2024-06-11 20:04:59

Partia Socialiste mbledh Asamblenë Kombëtare me fokus riorganizimi i brendshëm dhe energjizimi i partisë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare.