Rikthimi i Berishës në krye? zotëria: PD do asgjësohej, parti në errësirë që ka humbur rrugën

12 Qershor, 10:15

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm u diskutua për një rikthim të mundshëm të Sali Berishës në krye të PD-së. Një zotëri tha se nëse ndodh diçka e tillë atëherë kjo parti do shkatërrohej pasi edhe tani e ka humbur rrugën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha