Rikthimi I kritikëve në PD? Cupi: Dera e hapur për këdo që do largimin e Ramës

11 Korrik 2020, 08:08

Ish deputetja e PD Dhurata Cupi thotë se PD ka ftesë për këdo që kërkon largimin e Ramës dhe se kritikat brenda Partisë janë model demokracie i PD.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha