Rreziku i 25 prillit, rreth 1 milion votues pa karta identiteti!

16 Janar, 07:26

100 ditë përpara zgjedhjeve të 25 prillit rreth 1 milion qytetarëve u skadon afati i përdorimit të kartave të identitetit. Kështu tha Bledar Doracaj, Drejor i Përgjithshëm i gjendjes civile në emisionin "Pa Protokoll" në Report Tv. Teksa u ka bërë apel qytetarëve që të shkojnë dhe të aplikojnë për rinovim të kartës, Doracaj tha se po punohet dhe ditën e shtunë në mënyrë që qytetarëve të mos iu mohohet e drejta për të votuar

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha