Rreziku i COVID 19 dhe ngërçi i ndryshimeve kushtetuesve

11 Korrik 2020, 08:10

Vijon rreziku I COVID 19 në Shqipëri, flasin Zv. Ministrja Mira Rakacolli, Gazmend Koduzi nga PD, Besnik Jakaj, ish drejtor i ISHP, kryetari I Bashkisë së Malësisë së madhe Tonin Marinaj. Opozita përballë sfidës për zgjedhje të lira me Dhurata Cupin e PD , dhe opozita në Kuvend për ndryshimet kushtetuese me Edmond Stojku.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha