Rritja e çmimeve, eksperti i ekonomisë në Report Tv: Bordet janë element populist! Duhen mbështetur fermerët dhe shtresat në nevojë

23 Qershor, 21:56 | Përditesimi i fundit: 2022-06-23 21:56:20

Çmimet e larta në vend janë kthyer në një nga temat më të rëndësishme të diskutimit. Për ekspertin e ekonomisë Azmi Stringa kjo rritje do të vazhdojë edhe në vitet që do të vijnë pasi do të ndikojë dhe lufta në Ukrainë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha