Saimir Tahiri shkon në SPAK, ish ministri i Brendshëm në hetim pasuror! Në sitë dhe transaksionet e gruas dhe kunatit

24 Qershor, 13:06 | Përditesimi i fundit: 2024-06-24 14:43:26

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri paraqitet në SPAK.