Salianji në '5 Pyetjet': Mbështetësit e 'Foltores' përgjegjës për humbjen e PD-së! Berisha po turpëron të kaluarën e vet, duhet të hapë krahun, partia s'është pronë e tij

22 Nëntor 2021, 22:04

Sali Berisha duhet të hapë krahun pasi po turpëron të kaluarën e vet politike. I këtij mendimi është nënkryetari i Partisë Demokratike Ervina Salianji, i cili i ftuar në emisionin '5 Pyetjet nga Babaramo' në Report Tv, thotë se Partia Demokratike nuk është pronë e tij dhe se i gjithë angazhimi i tij me 'Foltorën', është për interesa të tij personale

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha