“Sëmundja po vjen nga Tirana”, beratasi ngre alarmin: Lokalet dhe autobusat po bëjnë namin

3 Dhjetor 2020, 10:14

Një qytetar nga Berati mik i emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ngriti alarmin se në lokale dhe në autobusat e transportit publik po bëhet nami dhe njerëzit nuk zbatojnë asnjë masë anti-Covid. Zotëria në mbyllje të bisedës tha se sëmundja po përhapet nga Tirana.

Programe të tjera

Shiko të gjitha