Shitën sekrete shtetërore, SPAK heton 5 ish zyrtarë të SHISH dhe policisë! Njëri u ble nga 'Rezidenti' në këmbim të bursës për djalin

30 Qershor, 13:10 | Përditesimi i fundit: 2022-06-30 17:52:52

SPAK ka nisur hetimet për 4 ish zyrtarë të Shërbimit Informativ Shtetëror dhe një të Policisë së Shtetit, të dyshuar për korrupsion dhe nxjerrje të sekreteve hetimore. Ata janë Frederik Ymeri, Gjergji Koti, Bashkim Abazi, Luftar Cunaj dhe Maksim Ferra.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha