Shkodrani e thotë me bindje: Më të ndershëm janë të burgosurit se politikanët që janë të lirë

5 Gusht, 09:32

Një telefonues nga Shkodra që u bë pjesë mëngjesin e sotëm në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha me bindje se më të ndershëm janë ata që janë sot në burgje se politikanët që janë të lirë. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha