'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 11 gusht 2022

11 Gusht, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga Meta thotë se në shtator do rrëzojmë tiraninë e korrupsionit te PS aksion kundër Metës e Berishës në shtator e deri tek Akili i shkruan Saliut.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha