'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 13 janar 2022

13 Janar, 08:24

Titujt e gazetave për sot, Nga Escobar "kundër" Berishës duke thëne se nuk merret partia me dhunë te Salih rithemeluesi e deri tek Broja magjeps Europën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha