'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 16 Qershor 2022

16 Qershor, 08:32

Titujt e gazetave për sot, nga Edi Rama në Kiev i premton Zelenskyt se Ballkani Perëndimor do rindërtojë Irpinin te misteri i takimit të Berishës me njeriun e Dodik e deri tek Vllaznia sfidon rumunët e Asllani kalon tek Interi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha