Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 17 Qershor 2021

17 Qershor, 08:24

Titujt e gazetave per sot, nga si ndikojne vitet e punes ne shtesen e pensionit te nuk mjafton e deri tek Italia nje mrekulli.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha