'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 22 shtator 2022

22 Shtator, 08:43

Titujt e gazetave për sot, nga dosja që mund t'i "hajë kokën" familjes Berisha te Fatmir Mediu dy orë në SPAK për privatizimin e kompleksit "Partizani" e deri tek "dorëzohet" Reja e ndryshon skemën para Izraelit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha