'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 27 janar 2022

27 Janar, 08:16

Titujt e gazetave për sot, nga puthja e parë lesbike në teatrin shqiptar në '58 te Sali Berisha sulmon Yuri Kim e deri tek "diktatorët" e federatave Duka i dyti në Europë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha