'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 29 korrrik 2021

29 Korrik, 08:51

Titujt e gazetave për sot, nga 15 milionë USD shtesë për pensionet te kush e mbron Fatmir Mediun e deri tek Briken Calja i katërti në Olimpiadë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha