'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 4 gusht 2022

4 Gusht, 08:22

Titujt e gazetave për sot, nga përcillet 7-vjeçarja e masakruar nga gomonia e shefit të Policisë te si i shpëtoi drejtësisë Arjan Tase e deri te Meta dhe të metat tona.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha