'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 5 gusht 2021

5 Gusht, 08:21

Titujt e gazetave për sot, nga SHBA i jep 30 ditë afat Bashës për Berishen te Shqipëria po plaket e deri tek zjarre dhe dyshime për korrupsion.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha