'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 20 Qershor 2022

20 Qershor, 08:16

Titujt e gazetave për sot, nga Shqipëria drejt "hartës" me 4 rajone te mashtrimi me djalin e ministrit e deri tek si shkulet elita e vjetër politike?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha