'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 23 maj 2022

23 Maj, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha zgjidhet në krye të PD me mbi 90% të votave te "digjet" edhe raundi i dytë për zgjedhjen e Presidentit e deri tek Milani shkurorëzon Interin e Siti kampion në Angli.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha