Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 26 korrrik 2021

26 Korrik, 11:37

Titujt e gazetave për sot, nga Delta zyrtarisht në Shqipëri, situate në kontroll, e deri tek Berisha nis provat për partinë anti-SHBA brenda PD.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha