'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 6 Qershor 2022

6 Qershor, 08:23

Titujt e gazetave për sot, nga Moisiu këshillon Presidentin e ri Begaj të qëndroj jashtë lojërave politike te 100 mijë euro dieta në mars e prill për udhëtimet e deputetëve e deri tek rusët po vijnë?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha