'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 8 gusht 2022

8 Gusht, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga "Drejtësi për Jonadën" qytetarët dalin sërish sot në protestë te loja e rrezikshme e "Peshkaqenëve" me SPAK e deri tek a gabon populli?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha