'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 11 janar 2022

11 Janar, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga debatet për përjashtimet nga funksionet parlamentare e partiake të demokratëve te lëvizjet në prapaskenë të Ilir Metës për të shpëtuar e deri tek jo Lulin por as Gazin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha