'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 18 janar 2022

18 Janar, 08:47

Titujt e gazetave për sot, nga Erdogani ultimatum Ramës te pse u tërbuan Berisha e Meta nga "vëllai" Erdogan e deri tek Basha shkarkon anëtarët e "Foltores" nga komisionet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha