'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 18 maj 2021

18 Maj, 08:28

Titujt e gazetave per sot, nga kutite e hapura zbulojne 'hilet" me zgjedhjet te "Meta 2", a shantazhoi presidenti Gjykaten Kushtetuese? e deri tek ne,"idiotet e dobishem".

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha