'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 20 Korrik 2021

20 Korrik, 10:31

Titujt e gazetave për sot, nga patronazhistët pas zgjedhjeve shkojnë në SPAK, deri tek Partia Demokratike në pikën më kritike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha