'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 20 shtator 2022

20 Shtator, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga plani për të vrarë Albin Kurtin te pse Lulzim Basha duhet ta çojë në fund betejën e tij e deri tek fitore me gjak e Partizanit në Kukës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha