'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 21 mars 2023

21 Mars, 08:41

Titujt e gazetave për sot, nga rikonfirmohen 54 kryebashkiakë të PS te DASH nxjerr raportin për Shqipërinë dhe "nxin" qeverisjen e deri tek letër veteranëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha